Pytania i odpowiedzi FAQ

 

1. Czym różnią się nasze świece od zwykłych w sklepie za 2-5zł?

 Nasze świece przede wszystkim są wykonywane ręcznie w małej rodzinnej manufakturze oraz są wyłącznie z naturalnych produktów. Wosk, który wykorzystujemy to wosk sojowy, w większości świecach w sklepach jest wykorzystywana parafina. Używane olejki zapachowe posiadają certyfikaty IFRA i są projektowane specjalnie pod świece. Nie stosujemy również szkodliwych barwników.

 

2. Czym jest wosk sojowy?

Wosk sojowy to utwardzony olej wyciskany z nasion soi. Nie zawiera żadnych toksyn, nie wydziela kancerogennych substancji, jak toluen i benzen. To odnawialne, biodegradowalne źródło energii. Świece wykonane z takiego wosku palą się 2 razy dłużej od parafinowych, wydzielają piękne zapachy, nie dymią i nie szkodzą zdrowiu.

 

3. Czy nasze świece są bezpieczne?

 Tak, nasze świece sojowe nie kopcą i nie szkodzą zdrowiu. Wosk można spokojnie dotknąć, ma niższą temperaturę topnienia niż parafina. Można je palić nawet przy dzieciach i alergikach.

 

4. Jak długo powinno się palić święcę NaturaLove?

 Nasze świece powinno się palić przez przynajmniej 1.5 godziny i maksymalnie 4 godziny.

 

5. Co mogę zrobić ze słojem po świecy?

 Można go łatwo umyć gorącą wodą i używać do woli jak zwykłego słoja. Jeśli masz już zebranych kilka słoi, napisz do nas! Odsyłając je zyskasz darmową świece!

 

6. Co to jest zapachowy wosk sojowy i jak go używać?

Zapachowe woski sojowe to alternatywa dla świec oraz tańsza możliwość przetestowania zapachów. Woski mają dokładnie ten sam skład co świece w wyjątkiem braku knota. Można ich używać na kilka sposobów: Jako pachnidełko do szafy, samochodu, na choinkę etc lub topić w ceramicznym kominku. Na górze takiego kominka ląduje zapachowy wosk sojowy a w środku kominka powinien sie palić podgrzewać. Nawet malutki wosk pozwoli nam cieszyć się zapachem przez długie godziny.

 

7. Jak mogę zareklamować zamówienie?

Wystarczy napisać maila o tytule "Reklamacja - zamówienie nr. xxx" na maila podanego w zakładce "Kontakt". Prosimy o wysłanie zdjęć lub inną dokumentację zainstniałego problemu.

 

8.Czy mogę reklamować zamówienie jeśli zapach mi się nie podoba?

Aby uniknąć takich sytuacji zalecamy kupno zapachowych wosków sojowych do przetestowania zapachów. Jeśli zapach nie wpadł w Twoje gusta to jak najbardziej możesz zwrócić nie paloną świecę lub wosk do nas i dostać pełny zwrot kosztów!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Fenek Sp. z o.o. ul. Kościuszki 70 42-625 Ożarowice

Telefon: 535972948 Email: natura.love.cosmetics@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl