Opcje przeglądania
Ocena
Cena
  • od
    do
Promocja

Akcesoria do aromaterapii

W ofercie naszego sklepu znajdziesz akcesoria do przeprowadzania aromaterapii w domu. Posiadamy ceramiczne kominki do wosku w dwóch wersjach kolorystycznych, które mogą zostać wykorzystane do roztapiania zarówno wosków, jak i olejków zapachowych. Ich użycie gwarantuje szybkie uwalnianie substancji zapachowych, a nowoczesny design sprawia, że stanowią także estetyczny element dekoracji wnętrza. Proponujemy Ci także jutowe woreczki, za pomocą których możesz bezpiecznie przechowywać i przetransportowywać świece oraz woski sojowe. Woreczki sprawdzą się idealnie również jako opakowanie świecy, którą zamierzasz podarować komuś w prezencie.

Jak używać ceramicznego kominka do wosku?

Przydatnym akcesorium do aromaterapii jest ceramiczny kominek do wosku, który służy do roztapiania wosku sojowego i podgrzewania olejków zapachowych. Sposób, w jaki kominek będzie używany, może wpłynąć na żywotność wosku oraz intensywność rozpylanego zapachu, dlatego warto zapoznać się z podstawowymi zasadami korzystania z kominka do wosku.

W kominku należy umieścić bezzapachowy tealight, który będzie podgrzewał wosk bez ingerencji w uwalnianą woń. Do miseczki wystarczy włożyć kilka połamanych kawałków wosku sojowego – niewielka jego ilość wystarczy, aby w pomieszczeniu zaczął roztaczać się przyjemny zapach. Warto pamiętać, że wosk sojowy wytapia się bardzo wolno, dlatego z łatwością można przedłużać działanie aromaterapii, stopniowo dokładając do miseczki małe kawałki kostki. Woski mogą wydzielać zapach nieprzerwanie przez 8 godzin, ale wystarczą już dwa kwadranse, by przyjemna woń trwale rozniosła się po domu i pielęgnowała zmysły przez parę godzin po wygaszeniu kominka do wosku. Niewykorzystane części kostki można zastosować w następnych sesjach, a raz podgrzany wosk może zostać roztopiony ponownie, jeśli nie zdążyły ulotnić się z niego wszystkie substancje zapachowe.

Zapraszamy do zakupienia ceramicznych kominków do wosku, które pomogą odświeżyć wnętrze domu i nadać mu przyjemny zapach. Dzięki aromaterapii Twoje mieszkanie może pachnieć świętami, gałązkami drzewa sandałowego lub ulubionym owocem. Sprawdź pełną ofertę naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Fenek Sp. z o.o. ul. Kościuszki 70 42-625 Ożarowice

Telefon: 535972948 Email: natura.love.cosmetics@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl