Producenci
Inni kupili również:
Coffee Heaven - Zapachowy Wosk Sojowy
Coffee Heaven - Zapachowy Wosk Sojowy
12,00 zł
szt.
CarmeLove - Zapachowy Wosk Sojowy
CarmeLove - Zapachowy Wosk Sojowy
12,00 zł
szt.
Chocolate Mint - Zapachowy Wosk Sojowy
Chocolate Mint - Zapachowy Wosk Sojowy
12,00 zł
szt.
Exotic Aroma - Zapachowy Wosk Sojowy
Exotic Aroma - Zapachowy Wosk Sojowy
12,00 zł
szt.
Black Coconut - Zapachowy Wosk Sojowy
Black Coconut - Zapachowy Wosk Sojowy
12,00 zł
szt.
Dlaczego świece zapachowe to dobra alternatywa dla odświeżaczy powietrza? 0
Dlaczego świece zapachowe to dobra alternatywa dla odświeżaczy powietrza?

Ładny zapach – w domu, w biurze lub na zajęciach jogi sprawia, że czujemy się lepiej i jest nam przyjemnie.  Odpowiednio dobrany zapach ma na nas wpływ – pobudzi do działania, usposobi do relaksu po praktyce, pomoże  w koncentracji. Czy jednak zapachowe urządzenia elektryczne bądź odświeżacze powietrza to dobry pomysł na zapewnienie właściwego klimatu? Alternatywą są zdrowsze i naturalne metody, jak użycie zapachowych świec sojowych.

Dlaczego świece sojowe?

Soja to naturalny składnik, zatem świeca wykonana w 100% z naturalnego wosku sojowego nie będzie wydzielała toksycznych oparów, jak w przypadku świec z parafiny bądź sztucznych odświeżaczy. Producenci świec sojowych dbają o to, by każdy jej element był naturalny – knot (najczęściej stosuje się knoty drewniane lub bawełniane) wosk oraz zapach. 

Świece sojowe nie zaszkodzą naszemu zdrowiu – nie podrażniają górnych dróg oddechowych, nie powodują obrzęków (np., gardła).  Możemy bezpiecznie zapalić wiele sojowych świec zapachowych w pomieszczeniu, nie martwiąc się o zdrowie i własne samopoczucie.

Ponadto zapachy świec sojowych potrafią być obłędne :). Producenci spędzają mnóstwo czasu na testach, zanim wprowadzą świecę o danym zapachu na rynek. Oczywiście poszczególne zapachy mogą różnić się od siebie intensywnością, jednak z pewnością możemy liczyć na piękne i mocno wyczuwalne kompozycje zapachowe. Pamiętajmy, że mamy tu do czynienia z naturalnymi olejkami zapachowymi, a trudno, aby sztuczny zapach był lepszy od naturalnego.

Dlaczego stronić od odświeżaczy powietrza?

Decydując się na naturalne świece sojowe w zamian za inne produkty zapachowe, dbamy o zdrowie swoje i innych. Przede wszystkim chronimy się przed zgubnym wpływem toksyn. Jeżeli dbamy o nasze zdrowie, nie stosujmy żadnych odświeżaczy – nie mają one naturalnego składu. Opary, które będziemy wdychać, mogą szkodzić naszym płucom lub drogom oddechowym. O ile jednorazowe użycie nie zaszkodzi; regularne używanie sztucznych zapachów może mieć poważne, zdrowotne konsekwencje. Jeżeli lubimy otaczać się przyjemnymi zapachami – postawmy na te naturalne.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Fenek Sp. z o.o. ul. Kościuszki 70 42-625 Ożarowice

Telefon: 535972948 Email: natura.love.cosmetics@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl