Producenci
Promocje
Zestaw Bestseller'ów
Zestaw Bestseller'ów
179,00 zł 139,00 zł
szt.
Pure Soy - Naturalna Świeca Sojowa
Pure Soy - Naturalna Świeca Sojowa
35,00 zł 19,00 zł
szt.
Porcelanowy Kominek - różowy flaming
Porcelanowy Kominek - różowy flaming
29,00 zł 25,00 zł
szt.
Ceramiczny Kominek - Czarny
Ceramiczny Kominek - Czarny
35,00 zł 29,00 zł
szt.
Inni kupili również:
Czy świece zapachowe nie są szkodliwe dla zdrowia? Fakty i mity 0
Czy świece zapachowe nie są szkodliwe dla zdrowia? Fakty i mity

Palenie świec zapachowych przez wiele osób uznawane jest za niezdrowe. Czy jednak faktycznie wszystkie tego typu świece oddziałują negatywnie na człowieka? Sprawdźcie ten artykuł, przedstawiamy w nim fakty i mity na temat świec zapachowych.

Wszystkie świece zapachowe są szkodliwe dla zdrowia - mit

Nie jest prawdą, że każda świeca zapachowa jest szkodliwa dla organizmu człowieka. Generowanie wszystkich produktów doprowadza do dezinformacji i budzi niepokój wśród klientów. Jednak uspokajamy Was. Wpływ świecy na zdrowie uzależniony jest od jej składu. Jeśli wybierzecie produkty stworzone z naturalnych składników, nie musicie się obawiać, nie będą na Was oddziaływać negatywnie. Zachęcamy do czytania etykiet i wystrzegania się kupna produktów o nieznanym pochodzeniu. W ten sposób unikniecie szkodliwych konsekwencji.

Parafina w świecach jest toksyczna - fakt

Za szkodliwy wpływ świec zapachowych odpowiada właśnie parafina, która dodawana jest do wielu tanich produktów. Niestety mimo jej negatywnego oddziaływania na człowieka, wielu producentów nie zrezygnowało z niej i wciąż stosuje ją w swoich wyrobach.

Parafina to pochodna ropy naftowej, która przy spalaniu uwalnia dużą ilość dwutlenku węgla. Nadmiar tego gazu nie tylko jest niekorzystny dla organizmu, ale również dla środowiska naturalnego. Dlatego zdecydowanie zachęcamy Was do wystrzegania się takich produktów, mimo ich niskiej ceny. Wszystkie nasze świece zapachowe tworzone są wyłącznie z naturalnych, wysokiej jakości składników, atestowanych produktów, stąd kupując je, możecie być spokojni, nie nie grozi Wam niebezpieczeństwo.

Naturalne świece zapachowe pozytywnie oddziałują na człowieka - fakt

Świece zapachowe o naturalnym składzie oddziałują pozytywnie na samopoczucie człowieka. Nie tylko pomagają się zrelaksować i odpocząć, ale także pobudzają kreatywność i wzmacniają pracę mózgu. Dodatkowo ułatwiają zapamiętywanie i wspierają zadania umysłowe. Jeśli zatem spędzacie długie godziny przy komputerze, pomyślcie o zakupie takiej naturalnej świecy i zapalcie ją, gdy czujecie zmęczenie. Na pewno dostrzeżecie różnicę.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Fenek Sp. z o.o. ul. Kościuszki 70 42-625 Ożarowice

Telefon: 535972948 Email: natura.love.cosmetics@gmail.com

Sklep internetowy Shoper.pl